Čas na serveru 14:56:49

Gustav Porš
Zasněžená vesnička

Id: 219301

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně restaurován viz foto

zobrazeno: 3019x

Vyvolávací cena:
2 200

41 000

Příhozy: 49