Čas na serveru 00:49:08

Gustav Porš
Zasněžený potok

Id: 203208

Zasněžený potok

  •  / Zasněžený potok / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 60 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1360x

Vyvolávací cena:
2 800

56 000