Čas na serveru 09:05:48

Gustav Porš
Zima na Vysočině

Id: 277501

Zima na Vysočině

  •  / Zima na Vysočině / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 53