Čas na serveru 19:19:32

Gustav Porš
Zima na Vysočině

Id: 277501

Zima na Vysočině

  •  / Zima na Vysočině / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1085x

Vyvolávací cena:

75 000

2020,12-1,07,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 52