Čas na serveru 23:59:43

Gustav Porš
Zima na Vysočině

Id: 328101

Zima na Vysočině

  •  / Zima na Vysočině / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v ploše znečištěn, stav viz foto

zobrazeno: 4589x

Vyvolávací cena:

42 000