Čas na serveru 19:17:46

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 246404

Zima v horách

  •  / Zima v horách / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2459x

Vyvolávací cena:
3 800

150 000

Příhozy: 62