Čas na serveru 01:04:24

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 275701

Zima v horách

  •  / Zima v horách / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4565x

Vyvolávací cena:

64 500

Příhozy: 62