Čas na serveru 16:13:40

Gustav Porš
Zima v Podskalí

Id: 236007

Zima v Podskalí

  •  / Zima v Podskalí / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2221x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 61