Čas na serveru 23:56:34

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

Zimní cesta

  •  / Zimní cesta / Gustav  Porš
  •  / Zimní cesta / Gustav  Porš
  •  / Zimní cesta / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2772x

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Příhozy: 64