Čas na serveru 17:30:00

Gustav Porš
Zimní jinovatka

Id: 309405

Zimní jinovatka

  •  / Zimní jinovatka / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2348x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 63