Čas na serveru 18:55:48

Gustav Porš
Zimní krajina

Id: 366601

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2912x

Vyvolávací cena:

70 000

Účastníci: 20

Příhozy: 67