Čas na serveru 12:41:35

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3786x

Vyvolávací cena:

121 000

Příhozy: 85