Čas na serveru 02:02:54

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5220x

Vyvolávací cena:

121 000

Příhozy: 85