Čas na serveru 08:15:49

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1240x

Vyvolávací cena:

106 000

2020,09-1,01,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 82