Čas na serveru 00:05:54

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 280204

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7082x

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Účastníci: 20

Příhozy: 65