Čas na serveru 08:09:06

Gustav Porš
Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Id: 423101

  •  / Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 932x

Vyvolávací cena:

26 000