Čas na serveru 10:32:47

Gustav Porš
Zimní potok

Id: 42704

Zimní potok

  •  / Zimní potok / Gustav  Porš
  •  / Zimní potok / Gustav  Porš
  •  / Zimní potok / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 3206x

Vyvolávací cena:
3 800

28 000