Čas na serveru 23:34:28

Gustav Porš
Zimní potůček

Id: 274201

Zimní potůček

  •  / Zimní potůček / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1774x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 53