Čas na serveru 00:09:06

Gustav Porš
Zimní radovánky

Id: 253304

Zimní radovánky

  •  / Zimní radovánky / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 61,5 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, raná práce, oděrky na rámu

zobrazeno: 2690x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 51