Čas na serveru 23:48:45

Gustav Porš
Zimní usedlost

Id: 310001

Zimní usedlost

  •  / Zimní usedlost / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 51