Čas na serveru 23:25:58

Gustav Porš
Zimní Vysočina

Id: 303502

Zimní Vysočina

  •  / Zimní Vysočina / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 920x

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Příhozy: 77