Čas na serveru 18:50:40

Gustav Porš
Žně u Zbožnova

Id: 327001

Žně u Zbožnova

  •  / Žně u Zbožnova / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

35 000