Čas na serveru 06:54:26

Gustav Reiter
Na řece

Id: 47426

Na řece

  •  / Na řece / Gustav Reiter
  •  / Na řece / Gustav Reiter
  •  / Na řece / Gustav Reiter

olej/plátno, rozměr 75 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3527x

Vyvolávací cena:
500

4 100