Čas na serveru 00:37:19

Gustav Reiter
Pohled na Malou Stranu

Id: 48404

Pohled na Malou Stranu

  •  / Pohled na Malou Stranu / Gustav Reiter

olej/plátno, rozměr 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1643x

Vyvolávací cena:

2 800