Gustav Sýkora
Dívka
Id: 495701
pastel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 51 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3256x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 000 Kč
2024,05-1,14,20,11,00
minimální příhoz 500 Kč