Čas na serveru 12:50:55

Gustav Sýkora
Kreolka

Id: 324203

Kreolka

  •  / Kreolka / Gustav Sýkora
  •  / Kreolka / Gustav Sýkora
  •  / Kreolka / Gustav Sýkora

olej/plátno/kartón, rozměr 35,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

4 600