Čas na serveru 13:58:28

Gustav Sýkora
Ležící dívka

Id: 145313

Ležící dívka

  •  / Ležící dívka / Gustav Sýkora

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo nahoře, lokálně poškozený rám

zobrazeno: 4950x

Vyvolávací cena:
2 800

41 000