Čas na serveru 17:36:39

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 166203

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5472x

Vyvolávací cena:

13 500