Čas na serveru 05:51:00

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 166203

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3731x

Vyvolávací cena:

13 500