Čas na serveru 02:06:33

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

Rozverná společnost

  •  / Rozverná společnost / Gustav Sýkora

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

zobrazeno: 3865x

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Příhozy: 58