Čas na serveru 23:53:24

Gustav Sýkora
Zasněná

Id: 94501

Zasněná

  •  / Zasněná / Gustav Sýkora
  •  / Zasněná / Gustav Sýkora
  •  / Zasněná / Gustav Sýkora
  •  / Zasněná / Gustav Sýkora

olej/plátno, rozměr 61 x 79 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4450x

Vyvolávací cena:

29 500