Čas na serveru 08:15:37

Gustav Wanka
Lesní interiér

Id: 95103

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Gustav Wanka

olej/plátno, rozměr 43 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno 1886, poškozený rám, lehce poškozená malba, původní stav

zobrazeno: 3420x

Vyvolávací cena:

6 700