Čas na serveru 18:44:50

Gustav Zindel
U rybníka

Id: 250929

U rybníka

  •  / U rybníka / Gustav Zindel
  •  / U rybníka / Gustav Zindel
  •  / U rybníka / Gustav Zindel

olej/plátno, rozměr 44 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1747x

Vyvolávací cena:

12 111