Čas na serveru 16:15:05

Gustav Zindel
Žně

Id: 250923

Žně

  •  / Žně / Gustav Zindel
  •  / Žně / Gustav Zindel
  •  / Žně / Gustav Zindel

olej/deska, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2671x

Vyvolávací cena:
2 200

23 200