Čas na serveru 13:35:16

Gustave Camus
Dívka s konvičkou

Id: 133912

Dívka s konvičkou

  •  / Dívka s konvičkou / Gustave Camus

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7122x

Vyvolávací cena:

6 000