Čas na serveru 08:48:58

Gustave Camus
Dívka s konvičkou

Id: 133912

Dívka s konvičkou

  •  / Dívka s konvičkou / Gustave Camus

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 6324x

Vyvolávací cena:

6 000