Čas na serveru 14:06:34

Gyorgy Nemeth
U povozu

Id: 25504

U povozu

  •  / U povozu / Gyorgy Nemeth
  •  / U povozu / Gyorgy Nemeth
  •  / U povozu / Gyorgy Nemeth
  •  / U povozu / Gyorgy Nemeth

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, malba značně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:

1 800