Čas na serveru 11:03:11

A. Lískovec
O žních

Id: 47421

O žních

  •  / O žních / A. Lískovec
  •  / O žních / A. Lískovec
  •  / O žních / A. Lískovec

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, obraz značně znečištěn, otluky na rámu

zobrazeno: 941x

Vyvolávací cena:

2 600