Čas na serveru 11:21:09

A. Lískovec
Procesí

Id: 54405

Procesí

  •  / Procesí / A. Lískovec
  •  / Procesí / A. Lískovec
  •  / Procesí / A. Lískovec

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:

7 000