Čas na serveru 06:30:49

Hana Čápová
Konvolut tří litografií

Id: 2100

Konvolut tří litografií

  •  / Konvolut tří litografií / Hana  Čápová

litografie/papír, signováno vpravo dole, datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav; 1) Kolombína, č. 17/50, velikost tisku 53,5 x 39,5 cm; 2) Nevěsta, č. 43/50, velikost tisku 64,5 x 48,5 cm; 3) Pýcha a pád, č. 46/70, velikost tisku 64,5 x 48,5 cm

zobrazeno: 5225x

Vyvolávací cena:

14 000