Čas na serveru 13:27:07

Hans Dvořák
Domek u vody

Id: 206413

Domek u vody

  •  / Domek u vody / Hans Dvořák

malba/lepenka, rozměr 19,5 x 27 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, zvlněná lepenka, poškozený rám

zobrazeno: 2084x

Vyvolávací cena:
1 800

4 300