Čas na serveru 10:07:39

Hans Flüggen
Na zahrádce

Id: 482

Na zahrádce

  •  / Na zahrádce / Hans Flüggen

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 32 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno 05, zaskleno, drobně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2260x

Vyvolávací cena:

6 000