Čas na serveru 13:39:17

Znalec na telefonu 602 308 275

Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Id: 41102

  •  / Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu / Hans Johann Haag

olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2823x

Vyvolávací cena:
15 000

75 000