Čas na serveru 22:16:00

Hans Johann Wagner
Z italského pobřeží

Id: 108401

Z italského pobřeží

  •  / Z italského pobřeží / Hans Johann Wagner

olej/plátno, rozměr 68,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1889x

Vyvolávací cena:

4 433