Čas na serveru 14:08:08

Hans Meid
Krajina

Id: 434102

Krajina

  •  / Krajina / Hans Meid
  •  / Krajina / Hans Meid
  •  / Krajina / Hans Meid
  •  / Krajina / Hans Meid
  •  / Krajina / Hans Meid

tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 317x

Vyvolávací cena:

5.9.2023, 20:48:00

1.9.2023 11:39 1 500 Kč