Čas na serveru 07:47:10

Hans Ritter von Petersen
Fregata Cimbria Hamburg

Id: 170101

Fregata Cimbria Hamburg

  •  / Fregata Cimbria Hamburg / Hans Ritter von Petersen

olej/plátno, rozměr 116 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1882, dekorativně rámováno, obraz v minulosti odborně restaurován, stav viz foto

zobrazeno: 4854x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 61