Čas na serveru 22:17:39

Hans Johann Wagner
Lodě u mola

Id: 73901

Lodě u mola

  •  / Lodě u mola / Hans Johann Wagner

olej/plátno, rozměr 98 x 143 cm, velikost s rámem 127 x 174 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 8510x

Vyvolávací cena:
8 000

30 000