Čas na serveru 16:04:37

Hanuš Schwaiger
Cikánský chlapec

Id: 108101

Cikánský chlapec

  •  / Cikánský chlapec / Hanuš Schwaiger

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1123x

Vyvolávací cena:

5 101