Čas na serveru 22:37:32

Hanuš Schwaiger
Dívka v renesančním stylu

Id: 84503

Dívka v renesančním stylu

  •  / Dívka v renesančním stylu / Hanuš Schwaiger

kolorovaná kresba tužkou/papír, rozměr 42 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, papír lehce poškozen, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Příhozy: 51