Čas na serveru 16:46:12

Hanuš Schwaiger
Donáška mléka

Id: 311201

Donáška mléka

  •  / Donáška mléka / Hanuš Schwaiger

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr cca 30 x 21,5 cm, značeno autorským monogramem vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko a štítek z vídeňské galerie, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2511x

Vyvolávací cena: