Čas na serveru 22:48:10

Hanuš Schwaiger
Interiér kostela I.

Id: 251204

Interiér kostela I.

  •  / Interiér kostela I. / Hanuš Schwaiger

olej/plátno, rozměr 58 x 42,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, novodobě rámováno

zobrazeno: 1775x

Vyvolávací cena: