Čas na serveru 16:06:23

Hanuš Schwaiger
Interiér kostela II.

Id: 251205

Interiér kostela II.

  •  / Interiér kostela II. / Hanuš Schwaiger

olej/plátno, rozměr 58 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, novodobě rámováno

zobrazeno: 2288x

Vyvolávací cena:

3 933