Čas na serveru 15:37:58

Hanuš Schwaiger
Koštování

Id: 933

Koštování

  •  / Koštování / Hanuš Schwaiger

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole monogramem, paspartováno, rámováno, zvlněný papír, oprýskaný rám

zobrazeno: 1785x

Vyvolávací cena:
2 200

4 400