Čas na serveru 15:57:14

Hanuš Schwaiger
Na cestě z lesa

Id: 90203

Na cestě z lesa

  •  / Na cestě z lesa / Hanuš Schwaiger

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1340x

Vyvolávací cena:

9 000