Čas na serveru 16:25:20

Hanuš Schwaiger
Portrét muže

Id: 106803

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Hanuš Schwaiger

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 17,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2011x

Vyvolávací cena:

18 603